Į pradžią  Kontaktai  Naudinga informacija 

 
 
Apie mus  
Paslaugos 
Teisinės paslaugos 
 
vartotojas   
slaptažodis   
 UAB "FinMarket" 
 Kodėl mes?

      Mūsų įmonė tiekia buhalterinės apskaitos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Puikus komandinis darbas leidžia pakelti paslaugos kokybę į aukštesnį lygį, nes kiekvienas mūsų specialistas prie pagrindinio savo darbo dar gilina žinias į pasirinktą sritį. Mūsų komanda gali atsakyti ir padėti Jūsų verslui visose mokesčių ir finansų klausimuose.
      Iš patirties galime teigti, kad patogiausia buhalterinės apskaitos paslaugos kaina yra fiksuota, kuri nustatoma derybomis. Pasikeitus darbų apimčiai, mūsų arba kliento prašymu paslaugų kaina yra perskaičiuojama. Darbų apimtis skaičiuojama ne vien tik dokumentų ar darbuotojų kiekiu, bet ir laiko sąnaudomis konsultuojant klientą, atstovaujant valstybės institucijose, rengiant įvairias, specifines įmonės veiklos ataskaitas. Paprastai teikiamų buhalterinės apskaitos paslaugų kaina yra konkurencinga, kuri nustatoma derybomis, todėl siekiant įgyvendinti mūsų įmonės tikslus, siūlome lanksčią kainų skaičiavimo metodiką. Visada vertiname verslo perspektyvą.

       Mūsų turima darbo praktika padeda klientams valdyti įmonės veiklos riziką, todėl vadovai daugiau dėmesio gali sutelkti į pagrindinius savo įmonės uždavinius. Įsigilinę į kliento įmonės  veiklą, galime pateikti pasiūlymus optimizuojančius įmonės sąnaudas.

 
  © 2009 UAB FinMarket visos teisės saugomos Sprendimas: dode.net